kabury do broni krótkiej

Oglądasz archiwalną wersję wątku "kabury do broni krótkiej" z forum hubal.info/forum/kisiel - 2006-11-24, 11:17
Gdzie można kupić w przystępnej cenie kabury ? do np. Glock'aAndrzejT - 2006-11-24, 12:04
Kabura KOLTER do mod. GLOCK
cena: 49 PLN
w bron.pl

* kabura skórzana do mod. GLOCK
* z mocowaniem do pasa i szelek

Kabura skórzana do pistoletu GLOCK-KOLTER RMG-19 i KOLTER K19.
Kabura wykonana jest ze skóry o grubości 3 mm.i specjalnie wytłoczona pod kształt pistoletu.
Ten model kabury może być również wykorzystany do pistoletów Air Soft typu Glock,wiatrówek krótkich na CO-2 oraz modeli gazowych a nawet palnych wersji GLOCK.
Bardzo często ta kabura jest także kupowana przez klientów do popularnej broni policyjnej P-83 WANAD. Za pomocą specjalnych ramek kaburę oprócz noszenia na pasie możemy za pomocą szelek zawiesić pod pachę.
Ten model kabury nosimy na prawej stronie pasa, jej układ (kabura operacyjna) dzięki szybkiej napie pozwala na wyjęcie broni w bardzo krótkim czasie.
Kabury firmy Kolter cechuje wysoka jakośc wykonania w stosunku do niskiej przystępnej ceny.


AndrzejT - 2006-11-24, 12:05
Kabura do Walther P 99
Cena: 69.00 PLN
w arobron.pl

Profesjonalna tłoczona kabura wykonana z nieprzemakalnego goretexu z elementami skórzanymi. Dopasowana dokładnie do Walthera P 99 zarówno do wersji palnej jak i wiatrówkowej. Możliwość mocowania zarówno do szelek jak i pasa. Zawiera elementy skórzane.Kabura jest usztywniana dzięki czemu można łatwo i szybko wyciągnąć broń. Zapięcie jest na zatrzask, można szybko i energicznie wyjąć broń. Możliwość montażu stabilizatora. Stabilizator zapinamy w przypadku noszenia na szelkach, zapobiega przemieszczaniu się kabury. Instalowany jest między pasem a kaburą.


AndrzejT - 2006-11-24, 12:08
Kabura motyl zapinany
Cena: 30.00 PLN
w tajgun.pl

producent: Pracownia Artystycznych Wyrobów Skórzanych
waga całkowita: 0.3 [kg]

Kabura zakładana na pas, wzór "motyl", wykonana ze skóry.
Przeznaczona dla osób prawo lub leworęcznych.
Wybór dla osoby leworęcznej należy wskazać w dodatkowych uwagach do zamówienia.
Pasuje do wiekszości pistoletów m.in. Beretty M92, Walthera P99, HK P8, czy Glock 17.
Posiada regulowane zapiecie ułatwiające szybkie wyjmowanie pistoletu.AndrzejT - 2006-11-24, 12:09
Kabura profesjonalna bez szelek (Cordura)
Cena: 46.00 PLN
w tajgun.pl

producent: Pracownia Artystycznych Wyrobów Skórzanych
waga całkowita: 0.3 [kg]

Kabura wykonana z cordury. Można zakładać ją zarówno na pasek jak i na szelki. Zamawiając dobrze jest podać do jakiego modelu ma być zastosowana. Kaburki te wykonane są w trzech różnych wielkościach. Największa zalecana do pistoletów Beretta, mniejsze do P8 i P226/8/9.


CSS OMEGA - 2006-11-25, 14:36
Być może nie będzie to dokładnia odp na twoje pytananie, lecz najlepszym rozwiązaniem jest kabura z tworzywa sztucznego taka jak np. Izraelski "Fobus" nie jest tania koszt to ok. 100-150 pln, jak to się mówi tanie mięso psy jedzą, ale napewno będziesz z niej zadowolony gdyż zastąpi wszelkie kabury do pasa wewnętrzne zewnerzne na udo, można ją nosić bez paska zakladając na samą tzw. gumkę od majtek i nie spadnie ani broń z niej nie wypadnie broń można wyjąć tylko pod jednym kątem tzn. ze nikt inny poza tobą tego nie zrobi czy stoi z tyłu czy z przodu czy z boku tak to jakoś sprytnie izraelczycy wymyślili, natomias użytkownik wyjmuje broń b szybko i bez problemu, następna zaleta to to że pasuje do niemal wszystkich modeli glocka np kabura fobusa do glocka 17 pasuje do 19, 21 itd. W ten sposób zaoszczędzisz sporo kasy jeśli będziesz użytkował broń w różnych warunkach tzn w ubraniu cywilnym pod kurtkę, w ubraniu cywilnym pod koszulę czy koszulkę leży idealnie i jest dobrze ukryta. A do munduru np do wyjściówki do pasa natomiast na bojowo na udo. Używałem przez wiele lat wielu kabur i wydałem na nie sporo pieniędzy lecz odkąd mam fobusa wszelkie problemy z zamianami kabur niedopasowaniem itp. znikły. Gorąco polecam Pozdro

Dostęp do broni palnej w Polsce
Shosuro Togashi
Yamato
czy ktos cos moze wie....
[S1 ] Ulepszanie do +6
wpisy
Forum polskich wieżowców
  • Legiony Polskie
  • konsulaty polskie we wloszech
  • aluminium impexmetal sa
  • ODMIANY GRUSZY
  • www zagadki
  • Kolekcja postów z grup dyskusyjnych !! Indeks